Wybory miss

Agencja Artystyczna ADA Tadeusz Pisarczyk od początku swojej działalności (od 1997 r) zajmowała się organizacją lub współorganizacją konkursów piękności na poziomie regionalnym tj. Miss Polonia, Miss Polski a obecnie Foto Models Poland oraz Queen of Poland organizowanych przez Agencję Maxima Models z Warszawy oraz jej przedstawiciela na lubelszczyznę Agencję Promocji i Reklamy Art Models z Lublina. Organizujemy również wybory Miss Chmielaków i Miss Lata. Nasza agencja w 2006 r. była zaangażowana w organizację Wyborów Miss World, które wówczas odbyły się w Polsce. 

Zapraszamy do naszej galerii: WYBORY MISS 

Dominika Grabias Queen of Poland 2018

W sobotę, 8 grudnia, na Wyspach Zielonego Przylądka w mieście Santa Maria odbył się finał konkursu Queen of Poland 2018, Najlepsza okazała się Dominika Grabias zdobywając tytuł Queen of Poland 2018. Organizatorem tego konkursu była warszawska agencja Maxima Models.

Zanim Dominika osiągnęła swój życiowy sukces, wzięła udział w castingu w Biłgoraju zorganizowanym przez Agencję Artystyczną Ada i Biłgorajskie Centrum Kultury a następnie w eliminacjach wojewódzkich tego konkursu którego organizatorem była Agencja Promocji i Reklamy Artmodels z Lublina. Finał tego konkursu odbył się 7 kwietnia 2018 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Spośród finalistek najlepsza okazała się 18-letnia Dominika Grabias zdobywając tytuł Queen Województwa Lubelskiego. Dzięki temu zwycięstwu Dominika wzięła udział w półfinale ogólnopolskim konkursu, który odbył się pod koniec listopada w Warszawie i dał jej przepustkę do finału ogólnopolskiego. Dominika jest modelką Agencji Artystycznej ADA.

Dominika w finale „Queen of Poland”

Dominika Grabias zakwalifikowała się do finału konkursu “Queen of Poland 2018”. Półfinał odbył się w Warszawie 18.11.2018 r. Do finału zakwalifikowało się 14 kandydatek, które o tytuł najpiękniejszej Polki powalczą 08.12.2018 r. na Wyspach Zielonego Przylądka. Dominika od dwóch lat współpracuje z naszą agencją.Organizatorem konkursu jest warszawska Agencja “Maxima Models. Relację z gali finałowej będzie można obejrzeć w styczniu 2019r. W telewizji Polsat.

Queen Województwa Lubelskiego 2018

Dominika Grabias z Korczowa zyskała najwyższe uznanie w oczach jurorów i została wybrana Queen Województwa Lubelskiego 2018 oraz zakwalifikowała się do eliminacji centralnych w Warszawie. Wybory odbyły się w sobotę 07.04.2018r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Czternaście kandydatek do tytułu prezentowało się w sukniach wieczorowych, koktajlowych, dżinsach i strojach kąpielowych. Dominika ma 18 lat i wymiary: 175-88-60-90 i uczy się w LO ZSBiO w Biłgoraju. Jest modelką Agencji Artystycznej "ADA" oraz współpracuje z Agencją Promocji i Reklamy "Art Models". Bierze również udział w prestiżowych pokazach mody z udziałem projektantów krajowych i zagranicznych.